• банер чікос

У Луцьку відбудеться фестиваль андеґраундної культури

04 Вересня 2021

У суботу, 11 вересня, о 16:20 у Луцьку відбудеться фестиваль «Волиньстонед».

«Цей фестиваль для тих, хто цікавиться сучасною, підпільною (/андеґраундною /некомерційною) культурою різних локальних осередків.

У нас буде переважно рок-музика, але є і репери, і представники електронної сцени, і художники», – говорять організатори.

Захід відбуватиметься на вулиці Електроапаратна, 5-в («Судія МІК»). На фестивалі буде три сублокації: власне концертний зал, приміщення під накриттям і простір просто неба.

«Хоч і прикриваємось музикою, але в першу чергу "Волиньстонед" – про ідеологію. Сформувати її в одне речення не вийде, її фрагменти треба самостійно відшукувати у всіх анонсах і віяннях – так, задача з зірочкою.

Наприклад, мерч: мене він ніколи особливо на заходах не тішив – то варіативності бракує, то низькоякісні тканини, то найдешевший друк. Та, бляха, новий одяг – це не антиекологічно, зрештою. Тому мерч у нас буде строго ДІУ, нанесений вручну на ретельно підібраний одяг з секондів, в кооперації з неймовірно крутим репером-художником Аппексом.

Безкінечно можна про ті фішки говорити, от найкраща – підбір музикантів: такого чудового і різностороннього лайн-апу ще не вдавалось зібрати на жодному з наших заходів», – коментує один з організаторів Олександр.

За квитками та деталями пишіть на інстаграм-сторінку: https://www.instagram.com/volynstoned/


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter