У Луцьку спробують поєднати пиво і мистецтво

02 Листопада 2018

Поети та поетки з кількох міст України зберуть лучан у пивному клубі «Кораблик – Оболонь» вже цієї неділі. Захід відбудеться 4 листопада о 19:00. Вхід вільний.

«Цікаві образи, експресія, харизматичність та абсолютно унікальне бачення світу – те, що характеризує кожного з наших учасників. Поети і поетки приїдуть із географічно віддалених регіонів не тільки для того, щоб почитати вірші на публіку, але і щоб надихнути тих, хто тільки на початку свого літературного шляху. Адже часто для того, аби на світ з’явився шедевр, потрібен маленький поштовх. Ми штовхатимемо», – розповіла координаторка проектів Мистецького об’єднання «стендаЛь» Оксана Янчишина.

Організатори обіцяють теплі та затишні читання у абсолютно неформальній атмосфері. Відвідувачів чекають виступи поетів-початківців та тих, хто вже має значний досвід у літературній сфері.

Свої тексти читатимуть:
- Мано Глонті (Харків)
- Юля Фінковська (Луцьк)
- Яніна Дияк (Київ)
- Ско Рик (Львів)
- Дмитро Журавель (Одеса)
- Назар Михалевич (Луцьк)

Музична частина: Вікторія Куманська та Марія Дорощук (Луцьк), Степан Горбик (Тернопіль).

Модеруватиме захід відома радіоведуча та ведуча багатьох фестивалів Вікторія Жуковська.

По закінченню читань на всіх гостей заходу очікує запальна недільна вечірка від «Кораблика».

Організатори зустрічі: Мистецьке об’єднання «стендаЛь», Проект для митців-початківців «Ліхтар», Пивний клуб «Кораблик – Оболонь» за підтримки Управління освіти, науки та молоді Луцької міської ради.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter