У Луцьку п'ять вечорів поспіль запалюватиме Волинський народний хор

29 Вересня 2020

У Луцьку п'ять вечорів поспіль у Палаці культури міста співатиме, танцюватиме й гратиме Волинський державний академічний український народний хор.

«Сказати, що виступи Волинського державного академічного українського народного хору (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Олександр Стадник) упродовж багатьох років мають незмінну популярність серед меломанів як Луцька та області, так і у всеукраїнському і світовому масштабі – майже не сказати нічого. Шанувальники колективу з нетерпінням чекають його нових концертних програм, бо знають: Волинський народний хор завжди втішить слухачів задушевною піснею, іскрометним танцем, переливами оркестру, залишивши в їхніх серцях відчуття таїнства єднання з душею народу, прилучення до джерел правічної української духовності», – пишуть організатори.

Осінь цього року, попри відомі проблеми, виявилася для хору надзвичайно плідною: 7, 8, 9, 10 і 11 жовтня у Палаці культури міста Луцька знову співатиме, танцюватиме, гратиме цей чудовий колектив. Початок концертів – о 19:00.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані. Ціна – 150 грн. Для пенсіонерів, учнів і студентів – 100 грн.

Увага! Концерт відбудеться згідно з вимогами Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Волинської області. Через необхідність дотримання соціального дистанціювання кількість квитків – обмежена. Вхід – з обов'язковим дотриманням маскового режиму.

Телефони для довідок: 24 02 41, 095 206 75 88, 097 757 32 31, 066 174 80 20.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter