У Луцьку навчатимуть, як «лагідно» знайомити з брендами

11 Листопада 2019

Зараз тема реклами актуальна як ніколи, адже через надмірну «гаджетизацію» в людей розвивається така собі «сліпота», й дуже часто вони не помічають того, чи іншого меседжу. Про те, як правильно підібрати партнера для створення нативної реклами говоритимуть під час четвертого West Media Forum у Луцьку.

В наш час люди доволі байдуже, а часом навіть агресивно реагують на рекламні продукти. Вчені навіть ввели окреме поняття «банерна сліпота», яке означає, що мозок просто відмовляється бачити ту чи іншу картинку. Про те, як створити дійсно цікавий текст, який покращить впізнаваність бренду, говоритимуть й під час West Media Forum, який відбудеться 29 листопада в «Андреналін Сіті».

Для підприємців важливо донести меседжі до своєї аудиторії, аби познайомити її з продуктом. Однак зараз це потрібно робити «лагідно». Так, реклама має бути не просто цікавою, аби спрацювати ефективно: варто правильно підбирати канал комунікації й робити якісний інформаційний продукт. Саме тому в тренді – нативна реклама.

Тоді читач видання сприймає текст органічно, ненав’язливо, а власне ЗМІ, яке пропонує такий вид реклами, дає аудиторії не лише цікаву інформацію, а й змогу дізнатися про корисний продукт. Так, не обов’язково виносити назву компанії у заголовок, адже, скоріш за все, читачі сприймуть це за рекламу, і, відповідно, не перейдуть за посиланням. Важливіше давати їм щось корисне, створюючи спеціальні проекти з журналістами, які добре орієнтуються, що ж хоче їх читач.

Зокрема, виступить Катерина Пекна, яка очолює pr-функцію компанії «Дмитрук», володіє досвідом створення проектів з національними ЗМІ. Піарниця розповість про виведення локального бренду на національний рівень та роль нативної реклами в цьому. Так, саме її команда займалася презентацією на ринку нового для України продукту KABANOSY і має чималий досвід по співпраці з медіа.

Під час панельної дискусії, яка буде присвячена рекламі також виступлять керівниця нативних проєктів видання «Liga.net» Катерина Венжик та заступник директора з продажів інтернет-холдингу «Українська правда» Андрій Швайка.


Зареєструватися на форум можна на сайті wmf.com.ua.

Організатор заходу – видання «Бізнес.Район», генеральні партнери – «СІД медіа груп» та PMBA Бізнес-Академія.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter