У Луцьку – літературна вечірка з музикою і абрикосовим присмаком

12 Червня 2021

Команда Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» запрошує на вечірку з нагоди презентації нового роману луцької письменниці Орести Осійчук «Абрикосова книгарня» та дня народження Волинського краєзнавчого музею. Захід відбудеться у Дворику музею 16 червня. Початок – о 18:30. Тривалість – 3 год. Вхід вільний.

Про авторку:

Ореста Осійчук – авторка циклу підліткових фентезі-романів про пригоди хлопчика «Айхо», володарка І-ї премії міжнародного літературного конкурсу «Коронація Слова», відзнаки «Найкращий дебют» літературного порталу «БараБука» та лауреатка Всеєвропейського конвенту «Єврокон». У волинських ЗМІ про неї згадують як про авторку зі Старої Вижівки, чи лучанку, чи дитячу письменницю. Нині вона звертається до дорослого читача з романом «Абрикосова книгарня». Книга вийшла друком у видавництві «Наш Формат».

Про роман «Абрикосова книгарня»:

Це історія дев'ятирічного Михайла Фариняка, якого через злидні мама віддає на виховання родичам покійного чоловіка: вуйкові Стефану, власникові книгарні та цьоці Касі, суворій жінці, яка не рада появі чужої дитини у домі. Так починається історія Міська Фариняка, хлопчика початку ХХ століття, яка дивним чином переплітається з історією Михайла Фариняка, чоловіка початку ХХІ століття. Це історія дитячої дружби та недитячих зрад, родинних скелетів у шафі та любові, яка крізь століття рятує життя і без спільної крові таємниче поєднує двох однофамільців.

Про вечірку:

Команда «Фронтери» вирішила перенести відвідувачів в атмосферу книги, а заразом провести літній вечір у літературно-музичному форматі. Тому, окрім презентації, під час заходу імпровізуватиме на укулеле Ніна, виконуватимуть авторські композиції Марі Дорощук та Артем Степанюк. Організатори також обіцяють солодкий стіл, аби справді провідчувати емоції й смак книжки.

Увага! Дрес-код – елемент теплого кольору в одязі чи аксесуар.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter