Успішно!

У Луцьку із концертом до Дня Матері виступить Наталія Бучинська

Прекрасна та запальна народна артистка України Наталія Бучинська готує неймовірну концертну програму до найтеплішого свята в році – Дня матері.

Прекрасна та запальна народна артистка України Наталія Бучинська готує неймовірну концертну програму до найтеплішого свята в році – Дня матері.  Концерт відбудеться 12 травня у РЦ «Промінь». Початок події о 19:00, зазначають організатори VINIL concert agency.

Концерт Наталії Бучинської стане чудовою нагодою, щоб насолодитися з найріднішими чудовими піснями, поспівати їх разом з улюбленою артисткою, а також отримати масу позитивних емоцій, енергії та вражень.

Спеціально до події до Дня матері артистка готує для шанувальників несподіванки і сюрпризи. Під час цього виступу глядачі матимуть нагоду насолодитися живим звуком, а також двома годинами прекрасної української пісні. Наталія Бучинська виконає найкращі та найвідоміші хіти, включаючи "Жоржини", "За хмарами", "Штучне серце", а також свою нову пісню, прем’єра якої відбудеться на концерті.

“Квитки вже у продажу, тому поспішіть придбати їх, адже хороші місця розлітаються швидко! Приходьте на цей концерт разом із найближчими!” – запрошують на подію організатори VINIL concert agency.

12 травня 19:00 – Луцьк, Промінь

Квитки за посиланням:  https://bitly.ws/3imzG  


 

Додати новий коментар