У кінотеатрі «PremierCity» – чотири нових стрічки. ВІДЕО

10 Квітня 2019

У кінотеатрі «PremierCity», що у торгово-розважальному центрі «ПортCity», чотири прем'єри, поспішайте обрати, що вам до вподоби і придбати квитки на прем'єрні кінопокази.

Фільм «Хеллбой», 18+

Наближається час битви Хеллбоя з Кривавою королевою, яка жадає помститися всьому людству за століття в ув'язненні. Опинившись в епіцентрі зіткнення світу людей і монстрів, Хеллбою доведеться пройти через пекло, щоб запобігти насуванню апокаліпсису.

Мультфільм «Комашки 2: Карибські пригоди!», 0+

Навколо нас так багато живих істот, яких ми навіть не помічаємо. І тут мова навіть не про мікробів, а про різних комашок. Вони всюди – повзають по землі, сплять у травичці або просто літають біля нас. Як би це дивно не звучало, ці істоти також готуються до зими – запасаються їжею. Під час такої підготовки сталося щось зовсім несподіване: одна комашка випадково потрапила в ящик, який відправили на далекі Карибські острови. Там тепло, немає зими і дуже багато небезпек. Нові раніше небачені для комашки мешканці можуть не раз спробувати її зжерти. Головне – дочекатися допомоги, яку, без сумніву, відправили її друзі.

Мультфільм «Містер Лінк: Загублена ланка еволюції», 0+

Безстрашний натураліст і дослідник Лайонел Фрост поставив перед собою завдання розповісти світові про існування різних створінь, про які говорять тільки в легендах. Його новим відкриттям стає Лінк, так звана «відсутня ланка», що зв'язує людство з його предками по еволюційних сходах.Фільм «Сквот 32», 0+

Сучасна історія Пітера Пена про пошук шляху до дорослого життя і усвідомлення власного стилю і талантів. Ліза працює фотографом у паспортному центрі. Одного разу вона потрапляє у суспільство вільних і талановитих мрійників: творців, танцюристів, музикантів, які живуть у сквот – напівзруйнованому спустошеному будинку. Вісімдесятилітня Фаїна – єдина законна мешканка будинку, і єдина перешкода для забудовника, який планує зруйнувати весь квартал, а з ним і Сквот. Лізу заворожує енергія, свобода і творчість суспільства. Вони борються за свій спосіб життя, створюють і змінюють навколишній світ. Ліза сама змінюється, вона починає шукати своє місце у світі, розвиває своє бачення і стиль. Завдяки сквот Лізу помічають, як фотографа, а її світ і можливості - розширюються.

Лучан і гостей міста запрошують пізнавати світ кіно разом у кінотеатрі «PremierCity», що у «ПортCity».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter