У День студента лучан кличуть до Passage Interdit на «Дискотеку 90-х»

13 Листопада 2018

Культурний центр Passage Interdit продовжує дивувати лучан і гостей міста.

Тільки минув тиждень, як все місто обговорювало ексцентричний карнавал Санта Муерте з «реальними ципочками», як організатори вже підготували для нас новий сюрприз.

Для всіх, хто потайки в душі співає стару попсу з репертуару Toni Braxton - Unbreak My Heart, Michael Jackson, Bon Jovi - Always, Backstreet Boys, і куди ж без російської попси: «Руки Вверх», «Іванушки», «Демо», а хто сміливіший і не боїться мікрофона – співає у караоке «затерті до дір», такі улюблені, такі вже майже домашні і теплі пісні 90-х, у Passage Interdit 17 листопада, на День студента, влаштують «Дискотеку 90-х».

«Дістаєш стареньку касету, ручкою перемотуєш на початок, вставляєш в деку магнітофона. Жувачку «Love is…» до рота. Малиновий піджачок? На смак і колір усі різні! Обирай свій стиль 90’х і давай в Passage Interdit на запальну дискотеку!», – написали організатори у Фейсбуці.

Скоро місто буде запалювати в шалених танцях і зривати голосові звязки, хором співаючи треки 90-х разом із запрошеним гостем, резидентом клубу Hangover (Київ) ді-джеєм Тімуром.

Початок вечірки – у суботу, 17 листопада, о 20:00. Забронювати столики можна за номером телефону 068 088 55 88.

Про події у Passage Interdit можна взнати на сайті Культурного центру, а також у Фейсбуці та Інстаграмі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter