У «Адреналін Сіті» стартував марафон: щодня розіграші призів

26 Березня 2021

У КРЦ «Адреналін Сіті» – WOW-марафон: щодня розіграш призів на найрізноманітніші напрямки розваг, розвитку, пізнання.

Шалений місяць розіграшів у соцмережах стартував у культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті». Щодня оголошується виграш, за який варто поборотися, поширивши інформацію та вказавши того, з ким будете відпочивати.

Серед подарунків: безліміт на дитячі розваги, спортивні заняття (теніс, бадмінтон, футзал), а також година гри в більярд, боулінг, квитки на двох у Музей сучасного мистецтва Корсаків, Музей науки і техніки, а також сувенірні вироби (авторська маска, унікальна чашка, брелоки, магніти).Крім того, можна отримати й смачний виграш, а саме – святкування у ресторан-музеї поліської кухні «Поліщук», безкоштовну оренду хворостянки біля ставка, або ж сет дерунів у спорт-барі «10 дерунів» чи смачну на вибір піцу.

Отже, щоб взяти участь в розіграші потрібно:

1) Бути підписником сторінки «Адреналін Сіті» у соцмережах: https://www.facebook.com/adrenalin.lutsk/ https://www.instagram.com/bowling.karaoke_adrenalin/?hl=uk

2) Вподобати та поширити (публічно) публікацію з розіграшем, який вас зацікавив на свою сторінку. Поширення повинне зберігатися до кінця розіграшу.

3) Позначити в коментарях (через @людину) з якою будете насолоджуватися виграшем
*Переможці, які визначаються шляхом random, стануть відомі через три дні з моменту публікації!

*Виграш необхідно використати впродовж двох тижнів з моменту визначення переможця Приєднуйтеся до WOW МАРАФОН!


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter