Цілодобові розваги у Луцьку: боулінг, більярд та ресторан-караоке

20 Серпня 2019

Літо підходить до кінця, але відпочинок у «George’s Club» не завершується: боулінг та більярд не зачиняються ніколи. Хіби що на невелику технічну перерву, щоб гості завжди почували себе комфортно та затишно.

Третій поверх РЦ «Промінь» – місце, де постійно вирує життя. Любителі активного відпочинку концентруються в залі для боулінгу, розміреного – в більярдній, а творчого – йдуть в караоке. Це місце, де знайдуться розваги для кожного. Навіть, якщо у вас змінюється настрій протягом вечора. Адже в межах одного поверху гості мають альтернативні варіанти відпочинку.

Особливо це актуально під час банкетів. Коли гостей багато і у кожного власний смак на розваги. Навіть, якщо ви святкуєте у вишуканому залі караоке, завжди можна зробити паузу й пограти трішки у більярд або в боулінг. Таким свято запам’ятається кожному. До речі, в ресторані-караоке при попередньому замовленні банкету до будь-якого свята пропонують знижку на все меню, включаючи напої.

«Влаштуйте собі свято у комфортному місці, де потурбувалися про ваші розваги. Запрошуємо у "George’s Club" на третій поверх РЦ "Промінь"», – додали організатори.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter