Три прем’єри у «PremierCity»

08 Травня 2019

Лучан та гостей міста запрошують на прем'єри фільмів до кінотеатру «PremierCity», що у торгово-розважальному центрі «ПортCity».

Фантастичний фільм «Покемон. Детектив Пікачу», 0+, 3D

Відомий детектив Гаррі Гудман таємним чином зникає після автокатастрофи. У пошуках батька його син Тім відправляється до Райм-Сіті, де він зустрічає електричного покемона Пікачу . Найбільшим здивуванням хлопця стало те, що він розуміє мову кудлатого детектива. Разом вони починають розслідувати зникнення Гаррі Гудмана.

Комедія «Шахрайки», 16+

Зовсім випадково зустрілися дві яскраві жінки. Кожна з них заробляє на безхмарне життя тим, що ошукує багатих чоловіків. В них тільки суми різняться. Менш успішна у цій справі Лонні просить досвідченішу шахрайку навчити її усім своїм секретам. Леді беруться до справи з подвійною силою.

Фільм «Омен: переродження», 16+

У Сари та Джона Тернерів народжується син Майлз. Майже відразу подружжя помічає, що їх син – особливий. Він розвивається набагато швидше, ніж його однолітки, а в 8 років з хлопчиком відбуваються зловісні зміни. Навколо нього починають відбуватись жахливі події. Зовсім скоро Сара розуміє, що все це може бути результатом впливу надприродних сил.

Не пропустіть прем'єри у кінотеатрі «PremierCity», що у торгово-розважальному центрі «ПортCity».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter