Стало відомо, коли стартує весняний «LutskFoodFest»

25 Березня 2019

Незабаром в обласному центрі Волині стартує п'ятий, ювілейний фестиваль вуличної їжі «LutskFoodFest».

Організатори фестивалю поділилися з читачами «Таблоїду Волині», чим буде особливий цьогорічний фест:

«Вже зовсім скоро лучанам доведеться робити важливий життєвий вибір: йти на «LutskFoodFest» чи… йти, ще й кликати друзів!

Вам не потрібно перевіряти, чи є ви у наших реєстрах, адже головне, що ви вже давно у наших серцях. Нікому з вас не доведеться обирати кращого – ми запропонуємо вам скуштувати одразу декілька варіантів! Обіцяємо, все відбудеться одним туром, але триватиме два дні.

Ювілейний V сезон гастрономічних фестиваль «LutskFoodFest» оголошено відкритим! Наступний фестиваль відбудеться 11-12 травня у Луцькому замку.

Ювілей – це завжди свято, привід пригадати усі свої пригоди, досягнення, емоції. Для нас, команди організаторів, це, найперше, можливість відзначити цей етап разом з вами. Саме відвідувачі створюють особливу атмосферу на кожному з фестів.

Фестиваль любить своїх друзів, а тому готує подарунки з цієї нагоди. До речі, пригадайте історію LutskFoodFest, бо вже зовсім скоро будуть трушні призи для найбільш обізнаних фудфестівців.

Цього травня ми влаштуємо справжній екскурс усіма екзотичними кухнями нашої планети – гастро-тур! Як це відбуватиметься? Які особливості цьогорічного, ювілейного, сезону? Кухні яких національних культур будуть представлені? Та заждіть, не все одразу!

Одне можемо сказати точно: про зустріч з ТАКИМИ зірковими блогерами ви давно мріяли, ТАКИХ фотозон ваш інстаграм ще не бачив, на ТАКІ атракціони мама вас не відпустить і в 40 років.

Стежте, підписуйтесь, робіть правильний вибір!», – закликали організатори.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter