• банер чікос

Стало відомо, хто виступить на «Фронтері». ПРОГРАМА

26 Вересня 2020

Протягом трьох днів у Луцьку виступатимуть зіркові письменники з України, Польщі та Білорусі – 2 жовтня стартує ІІІ Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера».

Цьогоріч фестиваль «Фронтера», один з небагатьох в Україні, який відбудеться офлайн. Проте організатори зазначають, що карантин вносить свої корективи у життя кожного, тож кількість людей, які зможуть потрапити на зустрічі, обмежена.

«Ми дуже хочемо, аби ті, хто скучив за живим спілкуванням та мистецькими подіями, побачили улюблених письменників наживо, але дуже просимо усіх поставитися з розумінням до обов’язкової вимоги дотримуватися усіх обмежень», – зауважила директорка фестивалю Елла Яцута.

Організатори повідомляють, що відвідати фестиваль можна лише за умови попередньої реєстрації. Якщо особа зареєстрована, але з певних причин не може бути присутньою, просять повідомити у соціальних мережах.

Наразі у програмі 16 заходів, які відбуватимуться в трьох локаціях. Багато знакових подій будуть транслюватися в режимі онлайн на ютуб-каналі генерального інформаційного партнера фестивалю «UA: Воинь».

До слова, цьогоріч ведучим фестивалю буде відомий блогер, автор каналу «Клятий раціоналіст» Артем Албул.

Вхід на фестиваль вільний, однак за попередньою реєстрацією. Форма для реєстрації – за посиланням.

Для тих, хто захоче потрапити на єдину цьогорічну музичну подію – заключну фест-party з гуртом Tik Tu вартість становитиме 150 гривень. Концерт відбудеться 4 жовтня о 20:00 в «ГаРмИдЕр ангар-stage».

Детальна інформація про кожного з учасників – на сторінці організаторів у фейсбуці.

Зауважимо, що цьогоріч проєкт «Фронтера» відбувається за підтримки Українського культурного фонду, Луцької міської ради, громадських діячів Романа Бондарука та Богдана Шиби, Генерального консульства Республіки Польща, Литовського інституту культури.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter