Стала відома повна програма West Media Forum: «Брендам потрібні медіа»

27 Листопада 2019

Вже у п’ятницю, 29 листопада у Луцьку відбудеться четвертий West Media Forum. Цього року організатори підготували насичену програму для медійників, маркетологів, піарників та підприємців.

До Луцька приїздять відомі експерти в галузі реклами, інтернет-просування та медіа. Вони виступатимуть в рамках четвертого West Media Forum. Організатор заходу – видання «Бізнес.Район», генеральні партнери – «СІД медіа груп» та PMBA Бізнес-Академія.
Так, захід буде цікавий не лише для редакторів чи журналістів, а й для піарників, маркетологів та власників бізнесу. Програма передбачає три панельні дискусії.

Під час першої говоритимуть про ефективну співпрацю бізнесу та ЗМІ. Серед спікерів:

• Гайгисиз Гелдієв. Зараз він з партнером керує Лондонською консалтинговою компанією «Jnomics Media». Раніше працював виконавчим продюсером Hromadske TV, був генеральним продюсером телеканалу ZIK, продюсером вечірнього прайму на каналі «112 Україна»;

засновниця PR агенції Yevstihnieieva Consult Ольга Євстінгєєва;

• Тетяна Кулькова – Marketing Director FinTech-журналу PaySpace Magazine. Вона має понад десять років досвіду роботи в маркетингу ЗМІ (Finance.ua, Ліга, Meta.ua, Sport.ua).

Учасники зможуть дізнатися про те, як і для чого розпочати співпрацю та зробити медіа амбасадором бренду.

Друга панель – нативна реклама. Під час дискусії виступить Катерина Пекна – очільниця pr-функції компанії «Дмитрук». Вона розповість про виведення локального бренду на національний рівень та роль нативної реклами в цьому. Так, саме її команда займалася презентацією на ринку нового для України продукту KABANOSY, і, відповідно, має чималий досвід по співпраці з медіа.

Також учасники форуму дізнаються про досвід роботи в «Українській правді», про шляхи та інструменти розвитку медіа та як створити контент, який продає себе сам. Інформацією ділитиметься Андрій Швайка – заступник директора з продажів «Української правди», рекламний агент та тренер Media Development Foundation.

Катерина Венжик – українська економічна журналістка, екс-головна редакторка Delo.ua, зараз – керівниця спецпроектів Liga.net – вважає, що найважливіша навичка людини – комунікувати з іншими, і всі біді – від недокомунікації. Як правильно використовувати нативну рекламу в роботі розповість спікерка під час заходу.

Про складнощі порозуміння між медіа та місцевим бізнесом говоритиме головний редактор каналу соціальних новин «Перший» Юрій Ричук.

«Як рекламуватися і рекламувати, щоб не втратити репутацію» – тема третьої панельної дискусії. Про монетизацію медіа розповість експерт Ігор Ващенко, а про перспективу «Білих списків» в Україні як відповідь на економічні та дезінформаційні виклики розкаже виконавча директорка ГО «Інститут масової інформації» Оксана Романюк.

Реєстрація учасників розпочнеться о 13:00 в «Адреналін-Сіті». Перші п’ятдесят чоловік отримають смачні перекуси від організаторів. Більше того, з нагоди «чорної п’ятниці» серед присутніх розіграють чимало цінних подарунків.

Повна програма форуму:


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter