Спортшопінг, знижки та подарунки: «Адреналін Сіті» кличе на фестиваль

07 Вересня 2018

З нагоди дня фізичної культури та спорту в обласному центрі Волині відбудеться фестиваль «Світ спорту відкритий для всіх».


Захід відбудеться на базі культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» 9 вересня та проводиться з метою пропаганди та популяризації здорового способу життя, залучення дітей та молоді до занять спортом. На святі спорту лучани матимуть унікальну нагоду в одному місці познайомитися з представниками найрізноманітніших видів спорту.

В рамках заходу відбудеться «Ярмарок спорту», на якому будуть представлені всі спортивні секції, школи та клуби міста, де діти та їхні батьки зможуть ознайомитися з різними видами спорту, дізнатися про їх переваги та обрати для свій вид спорту.

Гості фестивалю матимуть унікальну можливість особисто познайомитися з тренерами, взяти у руки інвентар та спорядження з виду спорту, приміряти екіпірування, дізнатися розклади тренувань та цінову політику, ознайомитися із спортивними здобутками та перспективами спортивних шкіл, секцій та клубів.


Свої товари також представлять спортивні магазини ­- інвентар, спорядження, екіпірування та багато інших спортивних аксесуарів для активних занять спортом. Фестиваль спорту порадує яскравими показовими виступами юних спортсменів з різних видів спорту, а також різноманітними конкурсами на спортивну тематику.

У день фестивалю всі відвідувачі отримають вигідні знижки на послуги КРЦ «Адреналін Сіті».

Запрошуємо дорослих і малих на свято спорту!


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter