«Шок», «Пастка» і «Свінгери»: лучан запрошують на прем'єри в «Адреналін»

28 Лютого 2019

Цього тижня не доведеться сумувати, адже різноманітні за жанрами фільми припадуть до смаку і любителям жахів, і комедій, та, навіть, еротики. Кінокомплекс «Адреналін» запрошуєм на три цікаві та запальні прем’єри.

«Шок-Shorts»

Країна: США
Рік: 2019
Вікові обмеження (років): 18+
Сеанси: у Сірій залі 18:00

Сюжет:
Поринь у шалений вихор еротики, жахів та повного божевілля! До програми увійшли шокуюче відверті та безсоромно захоплюючі фільми, від яких запалають щоки навіть найрозкутіших кіноглядачів. Як секс врятує світ від апокаліпсису? Що робити, якщо кохаєш зомбі? Чи мають чоловіки серце? Приходьте і дізнайтесь самі!

«Ідеальна пастка»

Країна: США
Рік: 2018
Вікові обмеження (років): 16+
Сеанси: у Сірій залі 12:05; 16:10; 19:35

Сюжет:
Коли ви кудись їдете, наскільки ви впевнені в місці вашого призначення? Чому ви думаєте, що з вами нічого не трапиться? Ось так ризикнули Браян і Кессі – пара, чиї відносини руйнуються з кожним днем. Їм потрібно пробудити ту саму іскру, яка допомагала би горіти їх полум'ю. Вони через один сайт орендували романтичну віллу в селі в Італії. За деякий час Кессі знайшла собі нового друга – хорошого та доброго чоловіка Федеріко, який живе недалеко. Браян же явно не зміг без заздрості прожити в компанії цієї людини. І Федеріко вміло грає з цією заздрістю, щоб посварити пару. У цього хлопця вельми зловісні плани на гостей.

«Свінгери 2»

Країна: Україна
Рік: 2019
Вікові обмеження (років): 16+
Сеанси: у Червоній та Синій залах 12:00; 16:05; 19:50; 21:35

Сюжет:
У будь-який подружній парі може настати той момент, коли ви в ліжку вже спробували все. Постійно треба придумувати щось нове, щоб ця машина любові все працювала і працювала. У світської левиці Ілони та бізнесмена Ігоря начебто виходить робити своє статеве життя різноманітним, але навіть їх механізм може дати збій. Вірніше, дає збій Ігор, який став менш енергійним із роками, йому потрібна підзарядка, щоб знову йти в бій. Що вони тільки не пробували: і рольові ігри, і тантричний секс – нічого не допомагає. У пошуках потрібного засобу пара зайде настільки далеко, настільки буде потрібно. І обов'язково вони доб'ються свого.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter