Шок, епатаж і стьоб: до Луцька їде «Хамерман знищує віруси»

10 Грудня 2019

На сцені «ГаРмИдЕр ангар-stage» виступить гурт, після якого у Івано-Франківську освятили приміщення. Найпровокативніший сучасний український колектив «Хамерман знищує віруси» продемонструє епатажне шоу у Луцьку.

На відвідувачів чекають неймовірні костюми, сміливі тексти часом з ненормативною лексикою та приголомшливі витівки музикантів. Адже дивувати і шокувати — стиль життя колективу.

ХЗВ – музичний гурт, заснований 1996 року. Володимир Пахолюк та Альберт Цукренко самостійно займаються написанням музики та текстів. За час свого існування колектив став лауреатом фестивалю «Червона Рута» та здобув перемогу в конкурсі «Перлини сезону». Серед досягнень музичних експериментаторів – п’ять студійних альбомів та виступи на багатьох великих фестивалях, серед яких «Захід Фест», «Нашатир», «Файне місто».

Це божевільний симбіоз музики, концептуального арту та театру. Музичні експерименти колективу вражають своєю різноманітністю: в рамках одного концерту можна почути струнний квартет, хор, рок та примітивну «мінусовку».

Крім епатажної музики, Володимир Пахолюк та Альберт Цукренко шокують своїми сценічними образами. Восьминоги на голові, памперси, пір'я з подушок, будівельна фарба, мертві кролі та м'які іграшки — уява музикантів безмежна. Такі сміливі та приголомшливі образи зробили гурт відомим, тому хлопці не мають наміру відхилятися від обраного курсу. Кожен їхній концерт — це шок, епатаж і стьоб.

Концерт відбудеться 15 грудня о 18:00 у приміщенні «ГаРмИдЕр ангар-stage» (вул. Залізнична, 9).

Квитки можна придбати за посиланням.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter