У Луцьку відбудеться школа для волонтерів-новачків

11 Липня 2019

Школа волонтерсва – національна навчальна програма для тих, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста. Вона відбудеться 19-21 липня у Молодіжному центрі Луцька.

Організаторами виступили: «Ukrainian Volunteer Service», ГО «Центр вільної освіти і культури»/ЦВОК, Луцький молодіжний центр за підтримки Департамента сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

«Завдяки Школі ти зможеш: познайомитись з волонтерами та змінотворцями свого міста, дізнатись все про ефективне вирішення соціальних проблем, розвінчати власні стереотипи про волонтерство, спробувати поволонтерити з місцевими організаціями, обрати сферу волонтерства та організацію, ідеальну саме для тебе, після завершення Школи допомагати тим, хто дійсно того потребує, підтримуючи зв'язок з однодумцями», – стверджують ідейні натхненники.

На цій особливій платформі тобі гарантують підтримку, подальший розвиток, багацько крутих друзів та приємно проведений час. Для волонтерів допомога стає джерелом натхнення, практичних знань, нового досвіду, знайомств та вражень. У цій школі разом з однодумцями кожен здатен втілити у життя те, про що раніше лише мріяв.

Умови участі: відбір учасників буде проводитися на конкурсній основі, а участь безкоштовна.

Реєстрація і деталі: http://bit.ly/2JlSgpS


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter