Щоденні послуги в ТРЦ «ПортCity»

06 Лютого 2019

Луцький торгово-розважальний центр «ПортСity» – це не лише шопінг та розваги, а й послуги, необхідні у щоденному житті.

На першому поверсі «ПортCity» ви зможете знайти обмінник валют, хімчистку «Чисто», де можна не лише очистити, а й пофарбувати одяг та сумки. Ви маєте можливість перевірити зір у «Люксоптиці» та проконсультуватися у фахівця. На торговій галереї гіпермаркету «Там Там» знаходиться ще один обмінник валюти, там само ви можете знайти «Ремонт взуття» (хімчистка KIMS), «Ремонт ювелірних виробів» та зробити дублікат ключа, а також отримати потрібні послуги у відділенні банку «Bisbank».

На другому поверсі комплексу починаються справжні пригоди, адже саме там знаходиться туристичні агенції «Makintour» та «Coral Travel».

На третьому поверсі ТРЦ «ПортCity» ви можете пошити та відремонтувти одяг у ательє «Крокус», привести себе в порядок у салоні краси «Nova», зробити ідеальний макіяж у «BrowBar» та манікюр у «Cloud7servise». До речі, для чоловіків нещодавно відкрився барбершоп «Gentlemen's club».

У місті Луцьк, та й у Волинській області, немає жодного місця, окрім ТРЦ «ПортCity», де зібрали б такий спектр послуг в одному місці.

«ТРЦ «ПортCity» вміє вражати, і ми стаємо ще кращими заради гостей нашого комплексу!», – запевнили у торгово-розважальному центрі.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter