Що цікавого вийде на екрани кінотеатру «Променя» цього тижня

08 Липня 2019

Кінотеатр «Multiplex», що в РЦ «Промінь», запрошує лучан і гостей міста відвідати показ двох захоплюючих картин: «Аполлон-11» 9 липня о 19:00 та «The Cure - Anniversary» 11 липня о 19:00.

«Аполлон-11» – це фільм, який був створений на основі ніколи не бачених раніше архівних кадрів з 70-міліметрової плівки і більш ніж 11 тисяч годин несистематизованих аудіозаписів. «Аполлон-11» введе вас у святе-святих найзнаменитішої місії NАSА – тієї, що вперше доставила людей на Місяць.

Очима самих астронавтів, команди Центру Управління польотами і мільйонів глядачів на Землі ви зможете побачити і разом з ними пережити годину за годиною ті знаменні дні 1969 року, коли людство зробило гігантський стрибок в майбутнє.

«The Cure – Anniversary» – це фільм, присвячений одному з найяскравіших живих виступів The Cure та розповість історію гурту від початку створення наприкінці 1970-х до наших днів.

Від «Lovesong до Lullaby», від хітової «Boys Don’t Cry» до «Burn», від «Fascination Street» до романтичної «Friday I’m in Love» – разом із Робертом Смітом та його хлопцями ми вирушимо у дивовижну подорож у часі.

The Cure — культовий британський гурт, піонери альтернативного року та пост-панку. Незважаючи на альтернативну спрямованість, їм вдалося досягти неабиякого комерційного успіху. У 2019 році The Cure включили до Зали слави рок-н-ролу.

Квитки на фільми можна придбати на касі кінотеатру, в додатку Multiplex або ж за посиланням.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter