Що подивитися в кінотеатрі Multiplex, що у «Промені»

15 Лютого 2020

Кінотеатр «Multiplex», що у розважальному центрі «Промінь», опублікував афішу фільмів, які можна буде переглянути найближчим часом. Зберігайте список прем’єр, які ви просто не маєте права пропустити.

Їжак Сонік
Жанр: Анімація, Бойовик, Пригоди

Культовий супершвидкісний їжак Сонік на великому екрані! Анімаційний герой потрапляє у реальний світ і переходить дорогу дуже поганим хлопцям. Але де є вороги, там знайдуться і друзі!

Перегляньте трейлер за посиланням.

Сенсація

Жанр: Драма

Декілька жінок зважуються на те, щоб протистояти босу американського каналу «Фокс Ньюз» Роджеру Ейлсу та токсичній атмосфері, яку він створював під час роботи на каналі.

Перегляньте трейлер за посиланням.

Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Жанр: Кримінал, Бойовик

«Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)» – заплутана історія, яку Харлі розповідає так, як лише вона могла б розказати. Коли найпідступніший самозакоханий поганець Готема Роман Сайоніс та його права рука Зас націлюються на молоду дівчину на ім’я Касс, місто перевертається догори дриґом, аби знайти її. Шляхи Харлі, Мисливиці, Чорної Канарки та Рене Монтойї перетинаються, і цій четвірці не залишається нічого іншого, як об’єднатися для знищення Романа.

Перегляньте трейлер за посиланням.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter