Що подивитися цього тижня в кінотеатрі Multiplex, що в РЦ «Промінь»

26 Лютого 2020

Кінотеатр «Multiplex», що у розважальному центрі «Промінь», оприлюднив список фільмів, які можна буде переглянути тут цього тижня.

Зберігайте список прем’єр, які ви просто не маєте права пропустити.

Уперед (допрем'єрний показ у найбільшій залі міста Луцька)

Жанр: сімейний, анімація

Легендарні Disney і Pixar представляють анімаційну комедію «Уперед». Світ, у якому розгортаються події, сповнений чудесами та магією, його населяє безліч чудернацьких створінь – істот, яких на нашій планеті не побачиш. Це історія про двох братів-підлітків ельфів, які вирушають у незвичну та сповнену пригод подорож, аби знайти свого батька, та відповісти на запитання: як їм жити далі.

Перегляньте трейлер за посиланням.

Черкаси

Жанр: історичний, екшн, драма

Українська воєнна стрічка про оборону однойменного морського тральник, заблокованого російськими військами в бухті Донузлав у березні 2014 року під час анексії Криму. Стрічка створена за підтримки Держкіно України. Це історія відваги та героїчних дій українського екіпажу, які до останнього продовжували чинити опір окупаційним військам у той час, коли усі інші кораблі один за одним здавалися.

Перегляньте трейлер за посиланням.

Людина-невидимка

Жанр: трилер, жахи

Смерть чоловіка звільнила головну героїню стрічки від його постійних знущань і насилля. Та свобода виявиться примарною – молоду вдову починає переслідувати невидима жорстока сутність. Жінка підозрює, що «смерть» чоловіка була лише частиною його моторошного високотехнологічного проєкту.

Перегляньте трейлер за посиланням.

Стволи Акімбо

Жанр: бойовик, комедія

Розмірене та нудне життя хлопця на ім'я Майлз перевертається з ніг на голову, коли таємна банда, відома як SKIZM, обирає його учасником безжалісної гри. За її умовами випадкові люди мають битися за своє життя. Хлопець змушений грати, адже лише так він зможе врятувати життя своєю коханої, яку також викрали поганці.

Перегляньте трейлер за посиланням.

Казки магічного міста: Дерево бажань

Жанр: сімейний, анімація

Загадавши бажання, щоб Різдво було сніжним, молода дівчинка-опосум не тільки заморозила усе місто, а й наразила на небезпеку життя всіх його мешканців. Щоб урятувати Дерево бажань від загибелі, вона вирушить у небезпечну подорож дикими місцями, аби виправити свою помилку.

Перегляньте трейлер за посиланням.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter