Що буде на луцькому фудкорті в День закоханих

12 Лютого 2020

Можна приймати чи не приймати день Валентина, але фудкорт Grand Central не омине таку можливість зізнатися у коханні всім своїм гостям. Причин це робити – безліч. Одна із них – самі лучани, адже саме вони неодноразово зізнавалися один одному в коханні, робили сердечні пропозиції й щодня наповнюють атмосферу своїми посмішками і теплом. Це місце створене для щирих, відкритих сердець.

Фудкорт – місце свободи. Тут спеціально не влаштовують феєричних шоу. На Grand Central смачно і ситно годують різноманітною їжею, піднімають настрій, зустрічають друзів і навіть свої долі. Цього достатньо для того, щоб щодня збирати на четвертому поверсі розважального центру «Промінь» усміхнені компанії.

Лише за два роки на фудкорті чарівним лучанкам пропонували вийти заміж понад десять разів. «І це лише те, що помітили, а скільки ще оминуло нашу увагу», – додали в адміністрації закладу.

Чому все так? Відповідь дуже проста. Тут тепло. Це тепло випромінює все навкруги, а в першу чергу – гості. Щодня з восьмої ранку і до темної ночі тут гамірно. В День святого Валентина буде теж так. На лучан традиційно чекає смачна їжа, «інстаграмна» атмосфера і флюїди кохання, що літають в самому повітрі. Розганятиме їх DJ Bakun, а чарівні ролери даруватимуть милі сюрпризи всім гостям фудкорту.

«Старт о 8 ранку, але діджей прийде о 19:00. Приходьте і насолоджуйтесь відпочинком. Бо ж love is…», – зауважили організатори.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter