Сергій Притула та гумор-шоу «Вар'яти» повертаються до Луцька. ВІДЕО

14 Серпня 2019

Сергій Притула та гумор-шоу «Вар'яти» з новою програмою повертаються до Луцька і представлять її у День захисника України – 14 жовтня у РЦ «Промінь».

«Вар'яти-шоу» – це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони – справжні улюбленці публіки!

За вісім років існування «Вар'яти-шоу» всім довели, що україномовний гумор – це гумор найвищого ґатунку! Це завжди абсолютні аншлаги, абсолютний захват глядачів і бажання, щоб ці години щастя і гумору не закінчувалися ніколи!

«Вар'яти-шоу» – це гумористичне шоу, яке треба бачити всією сім’єю! У ньому немає політики і нецензурщини, майже всі жарти взяті з життя, з тих кумедних ситуацій, у які ми потрапляємо у побуті та стосунках. І саме тому, що близькі кожному, вони одразу знаходять шлях до серця всіх глядачів.

«Порадуйте своїх близьких найкращим подарунком, і в жодному разі не забудьте про себе!», – закликали організатори події – івент-агенція «Tikhonov сoncert and event agency».

Детальніше про подію – у фейсбуці.

Квитки можна придбати:

• у касі «TikhonovAgency» у барі «П'ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі, 17),

• у касі кінотеатру «Multiplex» у РЦ «Промінь» (м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 2),

• у касі Драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2),

а також на сайтах kasa.in.ua і lutsk.karabas.com.

Дізнатися деталі завжди можна за телефонами агенції:

+380 66 555 79 86
+380 97 376 85 93

Інформаційні партнери події: Таблоїд Волині, Волинь Online, Волинські Новини, Волинська Правда, Конкурент, Район.Луцьк, Волинська Правда, Бізнес.Район, Перший, СіД FM, ВолиньPost, Лу Радіо, Наш Луцьк Life, NLL PROMO GROUP.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter