Презентація книги Рустама Гаджієва «Лінгвістика на карті світу»

31 Жовтня 2022

Презентація неймовірно цікавої книги про лінгвістику. Організатори літературного фестивалю «Фронтера» кажуть, що навіть, якщо ви ніколи у житті не цікавилися цією темою та думаєте, що це щось нудне й про мову, то після зустрічі з Рустамом Гаджієвим точно зміните свою думку.

Захід відбудеться 5 листопада о 16 годині у Культурному укритті (Яровиця, 17).


У книжці мовознавця Рустама Гаджієва можна знайти лінгвістичні історії з усього світу — від Нікарагуа, де місцеві діти самі створили для себе жестову мову, й до Великої Британії з її Пороховою змовою, катами і започаткованими ними словами. Чому сучасний ісландець запросто може прочитати древні тексти без допомоги, і чому у нас так не вийде? Як навахо шифрували послання американців під час Другої світової війни та чим така страшна валлійська (яка насправді не така вже й валлійська)?

«За одну годину ви дізнаєтеся більше, ніж за курс в університеті. А якщо ще й придбаєте та прочитаєте книгу «Лінгвістика на карті світу», то сміло зможете отримати віртуальний диплом і вигравати усі лінгвістичні тури у квізах», – обіцяють організатори.

Модеруватиме презентацію Владислава Жорняк.

Для того, аби потрапити на захід потрібно зареєструватися на подію за посиланням та зробити донейт на Волонтерський штаб «Ангар» від 100 гривень й надіслати скрін у соцмережі Фронтери.

Оплата на банку: https://send.monobank.ua/jar/AAtEJu6Lto


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter