«ПортCity» запрошує на масштабний «Фестиваль професій»

20 Серпня 2019

Вже традиційно, 25 серпня, торгово-розважальний центр «ПортCity» організовує масштабний «Фестиваль професій». Долучитись до фестивалю зможуть усі бажаючі діти віком від 3 до 18 років.

З 12:00 до 16:00 ТРЦ «ПортСіту» перетвориться на дитячий «Дім професій». Під час заходу планують організувати більше 150 профорієнтаційних «станцій» у поєднанні з розвагами та подарунками для дітей. На фестивалі будуть представлені професії як державного сектору: поліцейські, пожежники, рятувальники, лікарі швидкої допомоги, прикордонники, так і комерційного: кухарі, бухгалтери, банкіри, директори «ПортCity», артисти, музиканти, водії бензовозів компанії WOG і молоковозів КОМО та багато інших.

25 серпня керування торгово-розважальним центром візьмуть на себе дітлахи. Вони будуть слідкувати за порядком та чистотою, обслуговувати клієнтів, регулювати температуру та контролювати усі системи: водопостачання, кондиціонування, електропостачання, ну і, звісно, зможуть посидіти в кріслі САМОГО ДИРЕКТОРА ТРЦ – давати розпорядження і завдання підлеглим.

Першочергова мета проекту – допомогти дітям, учнівській та студентській молоді у професійному самовизначенні; сформувати усвідомлений підхід до вибору чи до зміни професії у майбутньому, змінити стереотипне уявлення щодо різних професій.

Для тих, хто хоче взяти участь у фестивалі потрібно:

1. 25 серпня о 12:00 зареєструватися у холі на першому поверсі ТРЦ «ПортСity».
2. Отримати карту фестивалю.
3. Відвідувати станції/професії та отримувати наклейки-купони.
4. Заповнити свою карту наклейками-купонами.
5. Обміняти карту на подарунки у Крамниці фестивалю.
6. Взяти участь у розіграші суперпризу фестивалю.

«Чим більше професій – тим більше подарунків! Розвивайтесь та розважайтесь разом з ПортСity! Чекаємо усіх 25 серпня з 12:00», – додали організатори.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter