#політикаБЕЗсексизму: у Луцьку відбудеться тренінг з жіночого лідерства

01 Серпня 2022

У Луцьку 6 серпня відбудеться тренінг з жіночого лідерства #політикаБЕЗсексизму для депутаток та волонтерок.

Участь у заході візьмуть політикині, депутатки, волонтерки та активістки з усієї Волині.

Локація: КРЦ Адреналін, зала Бізнес академії практичного менеджменту (вул. Карбишева, 1).

Як стверджує лідерка проєкту #політикаБЕЗсексизму Ірина Тишко, головна мета заходу – надати учасницям знання та практики, а головне – мотивацію та бажання, аби забезпечити подальший розвиток жіночого лідерства.

«В умовах повномасштабної війни росії проти України змінюються акценти та пріоритети у суспільно-політичному житті країни. А отже існує загроза втратити ті здобутки у сфері гендерної рівності, яких вдалося досягти останніми роками. Тож наша мета – нагадати, навчити та забезпечити необхідним інструментарієм жінок, які нині забезпечують надійний тил нашої держави», – наголосила вона.

Тренінг триватиме один день і поділений на три блоки, кожен з яких адаптований до вимог сьогодення та викликів воєнного часу:

Психологія жіночого лідерства – багато практики, рефлексій, вправ та групова взаємодія. Все для того, аби усвідомити важливість жіночого лідерства, розібратися з власним досвідом та знайти власний лідерський стиль.

Гендерна рівність – можливість розібратися з термінологією, вправи та практики, які допоможуть визначати перешкоди на шляху до лідерства, а також знайомство з наявними механізмами та інструментами у боротьбі з упередженнями та дискримінаційним ставленням.

Комунікаційні навички – вправи і практики для приборкання власних страхів, голосу та дикції, підготовки до виступу і самопрезентації, а також – тренування опановувати себе для вдалої протидії критиці, публічним атакам і дискримінації.

Зазначимо, що мобільний освітній хаб #політикаБЕЗсексизму – проєкт, спрямований на підготовку нової когорти лідерок з різних соціальних груп, які посилять політичне, громадське та правозахисне середовище. Команда тренерок з гендерної рівності в політиці, ораторського мистецтва та психології проводить тренінги в містах України, аби надати жінкам інструменти для правильної артикуляції своїх прав та захисту себе від дискримінації та мотивувати їх об’єднувати зусилля для досягнення спільних цілей.

Проєкт адвокації політичних прав жінок #політикаБЕЗсексизму реалізує Громадський Альянс «Політична дія жінок» у партнерстві зі Всеукраїнським об'єднанням наркозалежних жінок ВОНА за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Партнерська організація у Луцьку - ВОГО «Гендерний центр».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter