П'ють і погрожують ножем: на ЛПЗ у Луцьку – скандальні переселенки. ВІДЕО

27 Жовтня 2022

У Луцьку студенти гуртожитку на ЛПЗ нарікають на переселенців, які під дією алкоголю влаштовують скандали та погрожують розправою.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

У гуртожитку в мікрорайоні ЛПЗ у Луцьку проживає майже сотня студентів. Окрім того, кілька поверхів займають внутрішньо переміщені особи зі східних областей України.

Не на камеру керівництво гуртожитку та училища розповідає, що більшість переселенців поводяться нормально та дотримуються правил проживання, але є й інші, які полюбляють випити. До того ж деякі з них навіть перебувають на обліку в наркологічному диспансері.

«Ми прийняли наших здобувачів освіти на 1 вересня... Переміщеним особам не сподобалося, що приїхали наші здобувачі освіти, і почалося порушення правил проживання. Воно і було попередньо переміщеними особами. Почали скаржитися і наші здобувачі освіти», – розповідає заступниця директора Луцького вищого професійного училища Ірина Свірська.

Дійшло до того, що діти навіть написали кілька колективних звернень на ім’я директора навчального закладу, аби розв'язати це питання. Те, що розповідають студенти, шокує.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter