П'ять прем’єрних кінопоказів у кінотеатрі «PremierCity»

31 Січня 2019

У кінотеатрі «Premier City», що у торгово-розважальному центрі «ПортCity», вирішили здивувати глядачів аж п'ятьма новими кінострічками. Тож обирайте собі фільм до душі – або ж відвідайте усі прем'єри.

Фільм «Смертельний лабіринт», 16+

Отримавши від таємничої організації запрошення пройти квест, переможець якого отримає солідну суму, шестеро незнайомих між собою людей вирішують випробувати удачу. Але зовсім скоро їм стає зрозуміло, що їх обрали для гри не випадково і їм загрожує цілком реальна небезпека, а ставка в грі – їх власні життя.

Фільм «Зустріч однокласників», 16+

Коли ми вчимося в школі, нам не доводиться вибирати своє оточення. Найчастіше після випускного ви, ймовірно, ніколи більше не побачите ці обличчя в своєму житті. Ось самі згадайте, чи багато разів ви зустрічалися зі своїми однокласниками після останнього дзвоника? Та й сенс у цих зустрічах через 5, 10 або 20 років? Але троє вже немолодих чоловіків все-таки вирішили зробити собі зустріч однокласників. Разом вони вирішили відпочити так, як ніколи не відпочивали. Можливо, це їх єдиний шанс на щастя, на те, щоб знайти себе.

Фільм «Море спокуси», 16+

Пекуче сонце Карибських островів, вірний корабель і життя, повне ризику – його стихія. Єдина жінка, яку він любив, вийшла заміж за мільярдера і живе на віллі в Маямі. Несподівано вона знову з'являється в його житті і благає про захист. З цієї хвилини знайомі води перетворяться в море спокуси...

Фільм «Дивізіон надії», 12+

Після відважного, але тяжкого приземлення пілот Ян «Дональд» Зумбах підліковується в санаторії. Тут його застає початок ІІ Світової війни, змушуючи льотчика евакуюватися з країни. Подібна доля чекає на хороброго інструктора пілотажу Вітольда Урбановіча. Обоє переправляються до Великобританії, щоб в ескадрах повітряних сил продовжувати боротьбу з окупантом.
Демонструється польською мовою з українськими субтитрами.

Фільм «Це школа, бро!», 12+

Фільм розкаже про обдарованого підлітка Ліама, який вперше йде до школи у 16 років. До цього він навчався вдома, під контролем своєї надто турботливої мами Клер. Незважаючи на її побоювання, Ліам виривається в суспільство однолітків. Він мріє про перше кохання, про нових друзів, про пригоди... Але чи зможе незграбний «домашній хлопчик» впоратися з сюрпризами шкільного життя?

«Швидше бронюйте квитки, і вже сьогодні ми чекаємо на Вас у кінотеатрі!», – закликали у «PremierCity».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter