Ольга Фреймут проведе у «Промені» майстер-клас «Ревізія життя»

08 Червня 2019

«Ревізія життя» – це майстер-клас, побудований на життєвих історіях Ольги Фреймут і неординарних виходах з різних ситуацій.

Тригодинний виступ, де годину говорить Оля, а наступну годину – відповідає на запитання від аудиторії. Після цього – годинна вечірка-афтепаті з Ольгою.

Майстер-клас складається з 4-х розділів та ілюструється фотографіями з архіву ведучої та презентаційними матеріалами на великому екрані.

Ось що каже сама Ольга Фреймут:

«Мій майстер-клас – це аналіз мого життя, успіху та провалів. Він для тих, хто не хоче помилятися. І може вчитися на моїх досягненнях та помилках. Мені є що сказати. Я вмію надихати, бо для цього, певно, й народилася.

На таких зустрічах я дуже відверта. Розповідаю про те, що не говорила журналістам. Бо на такі зустрічі приходять ті, хто мене любить, кому я близька і цікава. Ось чому я дозволяю собі бути відвертою, як з рідними людьми.

Мій майстер-клас – це практичні прийоми, взяті у відомих психологів та філософів. Я не даю поради, а лише пропоную інструменти, які кожен вже застосує по-своєму.

Як знайти ціль?

Як наважитися на мрію?

Як добиватися свого?

Як вгамовувати емоції і навчитися володіти собою?

Чекаю всіх з великою любов’ю!».

Квитки на майстер-клас можна придбати на сайті : promin.lutsk.ua.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter