Однієї – замало: у Луцьку Сергій Жадан матиме додаткову презентацію

18 Липня 2020

У неділю, 19 липня, в «Гармидер ангар-stage» відбудеться творчий вечір відомого українського письменника Сергія Жадана. У зв’язку з обмеженням щодо кількості людей та бажанням лучан почути автора наживо організатори оголосили про додаткову презентацію.

Навесні у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ вийшло дві книги Сергія Жадана: поетична збірка «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я». У зв’язку з карантином великий тур письменника перенесли, однак вже у цю неділю є можливість послухати нові вірші й поспілкуватися з автором у Луцьку.

«Зараз діють обмеження щодо кількості учасників культурних заходів, тому на презентацію в нас були лімітовані місця. Проте чимало лучан виявили бажання прийти на подію, тож ми вирішили провести додаткові читання», – зазначають організатори.

Додаткова зустріч відбудеться 19 липня о 19:00 в «Гармидер ангар-stage» (вул. Залізнична, 9). Кількість місць – обмежена, і потрапити можна лише за попередньою реєстрацією за посиланням. Дрес-код: захисні маски.

Нагадаємо, що до Луцька Сергій Жадан завітає в рамках дофестивальних заходів III Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера». У програмі виступу – монологи, поетичні читання, питання-відповіді, автограф- та фотосесія. Книги можна буде придбати під час зустрічі.

Довідково:

«Список кораблів» – це 60 віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» – це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша і найболючіша книга автора.

Події п’єси «Хлібне перемир’я» відбуваються влітку 2014 року. Історія однієї смерті поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів, поєднувати які так досконало вміє Сергій Жадан. Війна триває, і жодне перемир’я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter