Обдарованих волинян запрошують на кастинг вокального талант-шоу

22 Лютого 2019

Організатори вокального талант-шоу «We plus Music Awards 2019» оголосили 2 березня днем кастингу.

Кожен бажаючий може випробувати свої вокальні здібності та отримати шанс виграти 5 тисяч гривень та путівку на Закарпаття на тиждень.

Журі: Галина Конах (виклад з вокалу, відома співачка Волині), Валентин Мушинський (фрон-мен гурту One Light Inside, учасники «Х-фатору»), Антоніна Рабочаускас (музикант, вокалістка), Іванна Терещук (керівник проекту WMA).

12 учасників щосуботи до 4 травня отримують пісенне завдання, і виконують його. Кожному учаснику надається персональний наставник. Під час проекту, учасники будуть проходити різні тренінги та майстер-класи.

Фінал відбудеться 4 травня у Палаці культури, де троє учасників змагатимуться за перемогу.

3 місце - поїздка в Закарпаття на 7 днів

2 місце - Поїздка в Закарпаття на 7 днів та 2000грн

1 місце - Поїздка в Закарпаття на 7 днів, 5тис грн, запис власної пісні або каверу на студії MarkovRecords, фотосесія від Олександри Стеблій.

Зареєструватись дуже просто: заповніть форму за посиланням або просто прийти безпосередньо в день кастингу до готелю «Світязь», що на вулиці Набережній, 4, у Луцьку. Кастинг розпочнеться 2 березня о 16:00.

Організатори радять приходити заздалегідь для підтвердження реєстрації та отримання порядкового номеру, з фонограмою чи інструментом. Фонограму також можете скинути на Еmail: [email protected] (підписавши прізвищем та ім'ям конкурсанта).

Вік учасників – від 14 до 21 року.

Реєстрація та участь у проекті – безкоштовна.

Додаткова інформація за телефоном: 050 211 90 25 – Оксана.

Проект триватиме 2 місяці, упродовж яких 12 найкращих співаків Волині будуть змагатися за головні призи проекту: грошову винагороду – 5000 грн., відпочинок на Закарпатті протягом 7 днів, запис власної пісні або ж кавера на студії звукозапису «MarcovRecords».


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter