Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон» відсвяткують 30-річчя на сцені у Луцьку

20 Жовтня 2022

31 жовтня в «Промені» відбудеться ювілейний концерт Наталії Фаліон та гурту «Лісапетний батальйон».

Про це повідомили організатори.

«Лісапетний батальйон» – дійсно народний колектив, адже учасники його з народу, чудово знають фольклор, мають неперевершене почуття гумору. На їхніх концертах кожен зможе вдосталь насміятися, відпочити душею від рутини і проблем, наповнитись позитивом. Артисти святкуватимуть 30 років на сцені благодійними концертами на підтримку ЗСУ.

Квитки – тут: https://concert.ua/uk/event/lisapetnii-batalion-i-natalja-falion-lisapetom-nache-tankom

«У нас є цілий альбом "Україна у вогні". Це всі пісні, які народжені за період війни. Сюди увійшло понад 10 пісень, таких як "Він з Бучі, вона з Ірпіня", "Доброго вечора, ми з України", "Війна війною, а город городом", "Зібрались бабоньки" та багато інших, які уже переглянули на нашому YouTube мільйони слухачів. Такою буде одна частина концерту – наші нові здобутки і на злобу дня. Звичайно, що будуть і відомі пісні, які вже перевірені часом, а також пісні з минулої програми, яку ми не встигли презентувати через коронавірус. Ми зробили спеціальну ювілейну програму за 30 років: з чого почали, як ми йшли до перемоги на шоу "Україна має талант", що робили після перемоги і що робимо зараз», – розповіла Наталія Фаліон.

Окрім Луцька, Наталія Фаліон та «Лісапетний батальйон» 27 жовтня виступлять в Івано-Франківську (Арена Центр), 28-29 жовтня виступлять у Львові (Центр Довженка), 30 жовтня у Тернополі (Березіль).

«Зараз ми багато працюємо творчо, хоча є великі складнощі. Наша студія у Вінниці, куди не так просто доїхати. Наші шофер і оператор зараз на фронті, на Сході. Але на творчому фронті ми не пасемо задніх, виступаємо для наших Героїв чи на благодійних концертах для ЗСУ. Уже передали для військових понад 50 тисяч, окрім того, ми часто беремо участь в інших благодійних концертах, де збирають кошти для ЗСУ. Тобто ми твердо зайняли свою позицію, як на пісенному фронті, так і на трудовому, адже завжди допомагаємо захисникам, чим можемо», – розповіла керівниця Батальйону.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter