Найкращі і найскандальніші українські перформери досліджуватимуть Луцьк

11 Вересня 2018

Минулоріч Луцьк один із перших познайомився (і бурхливо зреагував) зі знаковим для України перфомансом — НЕвиставою «Мапа ідентичності/мова ворожнечі» Антона Романова, яка з того часу була високо оцінена фахівцями і увійшла до шоу-кейсу IETM Satellite Meeting у Києві.

Цього року на міжнародному театральному фестивалі «Мандрівний Вішак» відбудеться школа перфомансів — Майстерня «МистецтвоДії», якою керуватиме театральний та кіно-режисер, перформер, який навчався у Марини Абрамович, Януша Багдиги, Кліма – Пьотр Аряновський (Київ).

На «Мандрівний вішак» також з’їдуться перформери й акціоністи з різних куточків України: Артур Сумароков (Херсон), Леонід Єжуров (Херсон), Юрій Штайда (Харків), Богдан Янчук-Зухер (Львів), Андрій Гелитович (Львів), Антон Романов (Київ), Олександр Максимов (Дрогобич), Маріанна Максимова (Дрогобич), Ігор Стахнів (Дрогобич). Вони разом із акторами «ГаРмИдЕра» (Юлія Варченко, Марина Ткачова, Оксана Бречко) через перформативні практики досліджуватимуть Луцьк і 23 вересня о 16:00 представлять результати творчої роботи.


А тепер найважливіше! П’ятеро лучан мають можливість 21-23 вересня безоплатно долучитися до команди Майстерні «МистецтвоДії» і отримати досвід творення перформансів від Пьотра Армяновського та інших відомих українських перформерів. Для цього потрібно бути відкритим до експериментів, мати повних 18 років і подати заявку не пізніше 14 вересня — 17 вересня організатори оголосять імена 5-ти відібраних учасників, а вже 23 вересня вони виступлять разом із знаними перформерами.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter