На річницю пам’яті В'ячеслава Хурсенка підготували до друку книгу

08 Вересня 2018

Волиняни бережуть світлу пам’ять про відомого українського співака і композитора, нашого земляка В'ячеслава Хурсенка.

У минулому році започаткували осінній фестиваль пісень В'ячеслава Хурсенка, який відбувся 17 вересня у Луцьку та стане традиційним.

На фестивалі дружина В'ячеслава Ольга поділилася своєю мрією видати збірку його віршів. Цю ідею підтримав голова благодійного фонду «Рідна Волинь» і організатор фестивалю Дмитро Глазунов. Втілювати ідею взялися у рамках проекту «Честь маю». В ході фестивалю Дмитро Глазунов нагородив В'ячеслава Хурсенка (посмертно) премією ім. Бориса Клімчука. ЇЇ отримала пані Ольга. Саме ця премія стала першим внеском в створення книги.

«На цей час робота над книгою завершена і вона підготовлена до друку. Найближчим часом відбудеться її презентація. Привідкриваючи завісу зазначу, що книга має назву «Соколята» і над нею працювала команда фонду та видавництва «Надстир'я». Звичайно, за активної підтримки сім'ї В'ячеслава Хурсенка, зокрема дружини Ольги та дочки Марії, без допомоги та особистої участі яких не було б ні книги, ні фестивалю, за що їм особлива подяка від усіх шанувальників творчості Хурсенка», - повідомив голова БФ «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов.

Довідково: В'ячеслава Хурсенка не стало 8 вересня 2009 року.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter