На Lutsk Food Fest приїдуть фіналісти Євробачення

27 Квітня 2019

Менш, ніж за три тижні у Замку Любарта відбудеться черговий гастрономічний фестиваль Lutsk Food Fest: Гастро Тур. Ювілейний п'ятий сезон фестивалів вуличної їжі стартує 11-12 травня.

«Настав час зізнатися у всіх смачних та гедоністичних гріхах, які ми, організатори, готуємо для лучан. Наш фестиваль – це не лише їжа, а в першу чергу емоції, які ми живимо атмосферою Луцького замку, унікальними резидентами, підсилюємо виступами спікерів та сміливо підриваємо крутезною музичною програмою», – зізналися організатори фесту.

Очолить музичну частину Lutsk Food Fest: Гастро Тур дует «YUKO» – український гурт, який поєднує в своїй творчості фольклор та електронну музику і вражає слухачів незвичним звучанням та оригінальною інтерпретацією українських автентичних текстів. У Луцьку дует вистуить вперше.

Позначайте у своїх календарях 11-12 травня, ставте нагадування, підписуйтесь на сторінку фестиваля вуличної їжі у Фейсбуці та Інстаграмі.

Довідково.

Гурт взяв участь у національному відборі на 64-ий пісенний конкурс «Євробачення». Згідно з результатами глядацького голосування та журі, гурт вийшов до фіналу національного відбору, де посів четверте місце.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter