На Jazz bez у Луцьку виступить джазовий міжнародний проект

05 Грудня 2018

У середині грудня в обласному центрі Волині відбудеться XVIII міжнародний джазовий фестиваль «Jazz bez».

Насолодитися чудовою музикою лучани та гості міста зможуть 14-16 грудня, з 19:00, у стінах Волинського обласного академічного театру ляльок.

В рамках фесту в Луцьку виступить джазовий міжнародний проект Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue, який презентує матеріал до свого першого альбому.

Симбіоз трьох країн – України, Польщі та Франції, який утворив міжнародний проект Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue, запалюватиме на Jazz Bez 15 грудня з 19:00 у стінах Волинського обласного академічного театру ляльок.

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue – це міжнародний проект, який створили спільно Радек Новіцкі (Radek Nowicki, Польща) i Ману Домерґ (Manu Domergue, Франція). Двоє музикантів багато разів брали участь у мультикультурній події Voicingers у м. Жори (Польща), де вони познайомилися з видатними українськими музикантами Анастасією Литвинюк та Ігорем Гнидиним. Саме там і народилася ідея створення проекту та відбувся перший спільний концерт джазменів.

Програма виступу складалася з творів Новіцького та Домерґа і була високо оцінена публікою та промоутерами.

На фестивалі Jazz Bez музиканти презентують матеріал, що увійде до їхнього першого альбому. Це буде музика, інспірована книгою Італо Кальвіно «Невидимі Міста».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: JAZZ BEZ У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЄ ЕТНО-ДЖАЗОВИЙ БЕНД LELÉKA

Квитки на Jazz Bez у Луцьку можна придбати, залежно від дати, за посиланнями:
14 грудня
15 грудня
16 грудня


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter