На блог-кафе у Луцьку розкажуть про шлюб та вибір партнера

17 Липня 2020

Кількість розлучень в Україні зростає. За даними Держстату, у 2018 році було укладено 228 тисяч шлюбів, а розлучилися 153 тисячі пари! У 2019 році за даними Мін’юсту останній показник зменшився. Але у нього не входять цифри щодо розлучень, які відбуваються через суд. Тому цей показник в реальності буде набагато більшим.

Як не помилитися у виборі партнера? Які принципи стають визначальними у побудові гармонійних сімейних відносин? На що звертати увагу, якщо ти дуже розчарувалася у стосунках? Які критерії вибору партнера, з яким ти будеш дійсно щасливою?

Про це та багато інших важливих речей поспілкуються за чашкою кави під час блог-кафе амбасадорки проєкту «Голос жінки має силу», фахівчині із соціальних комунікацій Ольги Максим’як: «Шлюб: обираємо серцем чи розумом?».

Зустріч відбудеться 22 липня о 18:30 на літньому майданчику одного з луцьких кафе. Спікеркою заходу стане сімейна консультантка, психологиня Альона Юхимчук.

Ця зустріч буде корисна для:
– молодих дівчат, які планують вступити у шлюб;
– мам, які мають дітей підліткового віку і хочуть пояснити їм, як правильно обирати партнера та будувати особисті стосунки;
– жінок, які пережили розлучення і мріють створити гармонійну сім’ю.

Блог-кафе відбувається в рамках проєкту «Голос жінки має силу – 2020», який реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Регіональний партнер проєкту – ВОГО “Волинський прес-клуб”.

Кількість місць обмежена. Перевагу нададуть тим жінкам, які зацікавлені у веденні власного блогу.

Для участі у заході треба заповнити коротку реєстраційну форму.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter