Музей Корсаків запрошує на презентацію проекту «Спостереження» Белли Логачової

05 Вересня 2019

У п'ятницю, 6 вересня, о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація проекту «Спостереження» (відео- та медіа-мистецтво) харківської художниці Белли Логачової.

«…У часи цифрових технологій, постійно потрапляючи під контроль камер спостереження, наша реальність поступово перетворюється на низку відеоматеріалів, складених різними джерелами. Спроба втекти від слідкування у медитативний стан відсутності і споглядання завершується тривожним втручанням «ока», яке дивиться прямо на вас. ..».

«Таким є неординарний підхід Белли до сучасного мистецтва… Буде неймовірно оригінально», – зауважили організатори.

Куратори: Олена Касперович, Андрій Палаш.

В день відкриття вхід – вільний!

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.

Проект «Спостереження» став продовження проекту «Міст» у рамках культурної ініціативи «Cultural Traffic» та виставки у галереї «Артсвіт» (Дніпро). У Музей сучасного українського мистецтва Корсаків він демонструватиметься вдруге з доповненою експозицією.

Довідково:

Белла Логачова – художниця та фотографка, працює з відео та медіа-мистецтвом. Народилася в Маріуполі, живе та працює в Харкові. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв, стажувалася в Нюрнберзькій академії мистецтв, брала участь у воркшопах Бориса Михайлова та Сергія Браткова.

Учасниця групи «SOSka» у 2005–2007 роках, групи «Excess» з 2009, руху «Квартирні Виставки» у 2010–2014 роках.

Учасниця виставок у Єрмілов Центрі, Інституті проблем сучасного мистецтва, Карась Галереї, Pinchuk Art Centre, її роботи також експонувалися в Австрії та США.

Викладає курс із сучасного мистецтва в Харківській державній академії дизайну та мистецтв і в Інституті проблем сучасного мистецтва.

Роботи Белли Логачової зберігаються у приватних колекціях України, США, Японії, Франції, Німеччини, Австрії, Шотландії.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter