Музей Корсаків у листопаді запрошує на нову виставку та оригінальні заходи

04 Листопада 2019

Цікавим заходом розпочинається останній місяць осені у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Зокрема, 7 листопада тут відбудеться Луцький театральний фестиваль Lutsk Junior Theatre.

А подія місяця – відкриття виставки «MEDIAHUMAN» Михайла Барабаша відбудеться 15 листопада. Митець працює у жанрі живопису, інсталяції, перформансу, ленд-арту, аудіо-візуального мистецтва. Його кредо: «Людина – головна тема у мистецтві…».

До слова, Михайло Барабаш – родом з Тернополя, але, як художник cформувався у Львові. Тут він навчався у Львівській академії мистецтв та вперше презентував мистецькі проекти, які називає ключовими у його творчій біографії.

Митець був одним з учасників мистецького угрупування «Кома» («Кома»: Сергій Петлюк, Олексій Хорошко, Мирослав Вайда, Михайло Барабаш). Він є також співзасновником мистецького об’єднання НУРТ, яке займається організацією проектів та фестивалів, пов’язаних з сучасним мистецтвом. Барабаш також причетний до створення та організації фестивалю сучасного сакрального мистецтва «Сакральний простір».

Черговий захід – виставка учнів художньої школи у рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» – відбудеться 19 листопада.

І на завершення, 23-24 листопада відбудеться Кубок західної ліги з бочча. Це гра з набором м’ячів – шести синіх, шести червоних і одного білого або жовтого – входить до переліку паралімпійських видів спорту для інвалідів.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter