Місце щасливих дітей у РЦ «Промінь»

13 Березня 2020

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на другому поверсі розважального центру «Промінь», пропонує широкий спектр розваг для дітей різного віку. Цей простір якнайкраще організований для сімейного відпочинку, адже усі зони обладнані максимально зручно як для дітей, так і для дорослих. Для прикладу, у дитячому кафе «Чорничне» є спеціальні монітори, через які зручно спостерігати за перебуванням дітей у розважальних зонах. Саме це робить відпочинок у комплексі ще й безпечним.

Дитячі ігрові зони розважального комплексу «Смугастий носоріг» обладнані сучасними батутними системами, гірками та сухими басейнами.
Улюблена зона малюків від 0 до 6 років оснащена м'якими модулями та умовно поділена на зону ігрових тематичних будиночків та батутну зону з сухим басейном.

Усі будиночки наповнені різноманітними іграшками за тематикою та направлені на розвиток діток.

Додатково в межах зони крихіток можна замовити послуги няні погодинно, яка певний період подбає про вашу дитину в індивідуальному порядку.

Для старших гостей віком від 5 років в комплексі працює дворівневий лабіринт, в межах якого є 2 батути, гірки в сухий басейн та смуга перешкод.

Окрім ігрових зон в комплексі працюють дитячі ігрові апарати та автомати-симулятори. Частина автоматів з виграшем спеціальних тікетів, які можна обмінювати на круті призи, або сертифікати на додаткові послуги.

Проте, одним з найвизначніших зон комплексу є м'юзік-хол «Не кажи мамі». Адже лише там проводять найгучніші та найвибуховіші вечірки, найвеселіші розваги з улюбленими героями, найяскравіші та незабутні шоу-програми міста.

Але розважаючись, не забувайте підкріпитись надзвичайно смачним обідом та поласувати улюбленим тістечком у дитячому кафе «Чорничне».

Усі зони щомісячно проходять техогляд та є безпечними для відвідування. Щодня в комплексі проводять дезинфекцію усіх поверхонь та тричі на тиждень проводять генеральне прибирання комплексу.

Усі ігрові зони працюють в режимі роботи комплексу – щодня з 10:00 до 22:00 без перерви на обід.

Умови перебування та тарифи можна дізнатись на сайті комплексу, або за телефоном: +38 066 755 07 57.

Адреса ДРЦ «Смугастий носоріг»: просп. Президента Грушевського, 2, РЦ «Промінь», другий поверх.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter