Melovin виступить у «Промені» з новим альбомом

21 Січня 2020

На початку весни, 9 березня, у луцькому розважальному центрі «Промінь» відбудеться концерт неймовірного співака Melovin. Учасник «Євробачення-2018» та володар премії «Прорив року» за версією M1 Music Awards вирушив у всеукраїнський тур та проїде всю країну з півдня на захід зі своєю новою платівкою «ØCTØPUS».

Альбом ØCTØPUS – це вісім неймовірних історій про щирі та гарячі почуття, які переживав співак. Саме тому платівка має таку назву. Адже у восьминога рівно стільки ж щупалець, і кожне з них ладно міцно вхопити наше тіло, у той час, коли кохання, щасливе чи не дуже, хапає просто за серце. Іноді це наповнює життя сенсом, а іноді – не дає дихати і просто бути. Недарма артист каже, що виконання кожної пісні – це щоразу знайомі переживання. Але артист готовий відкрити душу всім, хто прийде на його концерт. Щоб потрапити на концерт Melovin у Луцьку, купуйте квитки завчасно», – написали організатори.

Незважаючи на те, що концерт відбудеться аж у березні, квитків все менше. Вартість квитка: 190-590 грн. Придбати можна за посиланням.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter