Успішно!

Мавка. Лісова пісня, Ритуал червоної книги: що подивитися в «Адреналіні»

Лучан запрошують переглянути новинки у кінотеатрі «Адреналін».

Лучан запрошують переглянути новинки у кінотеатрі «Адреналін».

МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ

 

Жанр: фентезі, пригоди, сімейний, комедія

Режисер: Олександра Рубан, Олег Маламуж

Сповнений таємниць та загадок ліс знаходиться під надійною охороною. Це є покликанням Мавки – Душі Лісу. Талановитий сільський хлопець Лукаш увесь час грає на сопілці. Чарівну мелодію почула Мавка. Сталося диво – вона закохалася у юнака. Але чи зможуть вони бути разом? На першому місці для дівчини завжди буде турбота про збереження лісу та усіх його мешканців.

У основі анімаційного фентезі «Мавка. Лісова пісня» – твір Лесі Українки. Віршована п’єса у трьох діях «Лісова пісня» написана у 1911 році, а вперше поставлена у 1918 на сцені Київського драматичного театру. Світ побачило дві кіноекранізації цього твору та один мультфільм. Проєкт нового мультфільму було представлено у 2015 році. Творці отримали часткове фінансування від Держкіно. Кошторис на виробництво кілька разів змінювався і нині становить 187 млн грн. У 2017 році проєкт взяв участь у міжнародному пітчингу. Передбачається, що мультфільм вийде на екранах кінотеатрів щонайменше у 17 країнах.

Сеанси: 14:00;16:20

ДВА ШЕФИ – ЗАБАГАТО

Жанр: комедія

Режисер: Хоакін Масон

В ролях: Енрік Окер, Карра Елехальде, Меган Монтанер, Ландер Отаола

Мікель (Енрік Окер) – успішний шеф-кухар популярного ресторану у Більбао. Скоро він має отримати чергову зірку Мішлен. Несподівано у його житті з’являється Хуан (Карра Елехальде), який зник близько 30 років тому. Це батько Мікеля. Колись він також був уславленим кухарем, але раптово зник після витівки маленького Мікеля, яка зруйнувала кар’єру батька. Хуан має ментальне захворювання. Він геть не впізнає сина, не усвідомлює реальність та не пам’ятає нічого відколи зник. Проте він добре розуміється на приготуванні найсмачніших у світі страв. Дивакуватий дід, схожий на жебрака із вокзалу, поводить себе як шеф на кухні синового ресторану, лякаючи відвідувачів та дратуючи персонал. Вгамувати старого не легко. Тим часом Мікель намагається надолужити усе, що втратив через зникнення батька.

Сеанси: 14:30; 16:20;18:10

КРІД III: СПАДОК РОККІ БАЛЬБОА

Жанр: Спортивний, драма

Режисер: Майкл Б. Джордан А

Актори: Майкл Б. Джордан («Чорна пантера»), Тесса Томпсон («Тор: Рагнарок»), Джонатан Мейджорс (серіал «Локі»), Вуд Гарріс («Той, хто біжить по лезу 2049»), Флоріан Мунтяну («Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець»), Філісія Рашад та інші.

Композитор: Джозеф Ширлі («Книга Боби Фетта»)

Досягнувши вершин у світі боксу, Адоніс Крід стає успішним і в кар’єрі, і в сімейному житті. Демієн, друг дитинства Адоніса, був справжнім генієм боксу в свої юнацькі роки. Тепер він повертається після тривалого ув‘язнення і прагне довести, що його місце – на рингу. Але зустріч колишніх друзів завершиться не просто боєм. Щоб перемогти, Адоніс повинен поставити на карту власне майбутнє, натомість Демієну втрачати нічого.

Сеанси: 18:00

РИТУАЛ ЧЕРВОНОЇ КНИГИ

Жанр: жахи

Режисер: Кріс Бейруті, Джівон Мун

В ролях: Валерія Сан Мартін, Агустін Ольчезе, Марлен Педерсен Шов'єр, Бруно Джакоббе, Агустін Больяно

Фільм складається із п’яти не пов’язаних між собою історій. У першій історії чоловік розуміє, що його дружина одержима темними силами. У другій – подружня пара зустрічає на дорозі хлопчика, за яким хтось женеться. Третя історія: заради фінансової вигоди дружина катує власного чоловіка, а донька випадково стає свідком. Четвертий сюжет – сестра безнадійно хворого хлопця виявляє моторошні деталі діяльності лікарні. Останній уривок і дав назву фільму. Троє друзів вирішують зіграти в давню магічну гру. У темній кімнаті перед червоною книгою вони проводять певні дії.

Саме у цьому будинку колись загинула відьма, яка давно чекала нагоди повернутися у світ живих. Трилер та жахи «Ритуал червоної книги» – це альманах із п’яти короткометражок. Кожен з уривків має свій сюжет, знятий окремою командою сценаристів та режисерів. У створенні альманаху взяли участь творці з Аргентини, Нової Зеландії та Південної Кореї.

Сеанси: 15:00; 16:40; 18:20

Додати новий коментар