• банер чікос

Маленьких і дорослих лучан запрошують на науковий пікнік 

10 Березня 2021

Вже вкотре розважальний центр «Промінь» запрошує на науковий пікнік.

У неділю, 28 березня з 11:00 по 16:00 у холі РЦ «Промінь» для дітей з батьками – розважальна програма. Пізнавальні інтерактиви від дитячого розважального комплексу «Смугастий носоріг», мікс найцікавіших прийомів засвоєння англійської мови від мовної школи «Mandarin Family Club», приємні сюрпризи від найкращого в Україні магазину товарів для дітей «Будинку іграшок».

Також у програмі – заходи від партнерів розважального центру:

- Клуб Лева. Інтерактиви від мережі футбольних клубів для дітей з унікальними програмами розвитку.

- Студія розвитку «Розумаха». Стіл сенсорного розвитку для наймолодших – територія пошуку скарбів у незвичайних скарбничках, що будуть позитивно впливати на взаємодію півкуль, розвиток дрібної моторики, уваги, та принесуть море позитиву.

- Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради. Вихованці ЦНТТУ презентують власні вироби, серед яких: генератори звуку, макети будинку, гірлянди, вимірювач зросту, термоелектрогенератор та багато цікавих відкриттів для малечі.

- STEM школа Inventor. Майстеркласи на основі Lego. Презентація нового курсу «Архітектура», демонстрація курсів. Основи робототехніки, Science, робототехніка Scratch, робототехніка Mindstorms.

- Сервіс нянь Coffee Nanny

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter