У Луцьку відбудеться івент, на якому підприємці розповідатимуть про свої успішні бізнес-кейси

19 Вересня 2020

У четвер, 24 вересня, у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться івент Lutsk Business City Map, на якому власники бізнесу та підприємці діляться власними успішними бізнес-кейсами, які реалізували в Луцьку. Подію організовує консалтингова компанія Pro Business Hub.

«ProBusinessHub є платформою з обміну досвідом та своєрідним піт-стопом для підприємництва, і вдруге охоче презентує вам нетворкінг-зустріч Lutsk Business City Map, де власники бізнесу та підприємці діляться власними успішними бізнес-кейсами, що реалізували в Луцьку.

Лейтмотив івенту Lutsk Business City Map – успіх бізнесу через особистість. Ми пропонуємо з перших вуст почути, як особисті та професійні якості власника/керівника впливають на розвиток бізнесу та визначити цінність ролі особистості в луцькому підприємництві.

Як все відбуватиметься:


5 спікерів-практиків розповідають бізнес-кейси, які спрацювали й принесли їхньому бізнесу ефективні результати. На все про все в кожного буде 10 хвилин і ще 5 на те, аби дати відповіді на запитання учасників», – додають організатори.

Реєстрація на івент за посиланням: https://bit.ly/3miT0NX
Вартість: 300 грн, в день події – 350 грн.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter