Лучанок запрошують на авторський жіночий майстер-клас «Народжена літати»

24 Травня 2019

Лучанок запрошують відвідати авторський майстер-клас психологині, експертки зі стосунків і самовдосконалення Юлії Дзюби.

Майстер-клас «Народжена літати» вдбудеться у вівторок, 28 травня, з 17:00 до 20:00 у тренінг-центрі «Ego», що розташований за адресою: вул. Градний узвіз, 2.

Ось що говорить про свій майстер-клас його авторка, Юлія Дзюба:

«В швидкоплинному сьогоденні ми пам'ятаємо про все, крім себе. У нас безкінечний ланцюжок «треба», «повинна», ми забуваємо про «хочу» і «мрію».

Зупинися на хвильку і дай собі можливість перезавантажитись, усвідомити, що найцінніше, що є у тебе – це ти! Адже лише тоді, коли ти щаслива, спокійна, усміхнена, натхненна, щасливі і ті, хто тебе оточує. Так влаштована жіноча природа. Коли ми «цвітемо і пахнемо», як бджоли на мед злітаються до нас усі матеріальні і нематеріальні блага.

Присвяти собі час для того, щоб наповнитись, відпочити, поєднати приємне з корисним. Мій майстер-клас може стати для тебе такою можливістю:

• поговоримо про природу жінки;
• поділюся секретами ресурсного стану за будь-яких життєвих обставин;
• визначимо джерела наповнення;
• проаналізуємо баланс всіх сфер життя;
• поговоримо про час та його ефективне використання;
• навчимося мріяти, ставити цілі і досягати їх по-жіночому».

Детальнішу інформацію можна отримати, написавши Юлії у Фейсбук, Інстаграм (@psychologist.julia)чи Вайбер (+38 095 15 141 58).


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter