• банер чікос

Лучанка запрошує усіх охочих покопирсатися у смітті

13 Вересня 2020

Лучанка Катерина Демидюк планує на волонтерських засадах провести у місті всесвітню акцію по збору сміття і визначити виробників, які найбільше засмічують Луцьк.

Кампанія була започаткована Міжнародним рухом Break Free From Plastic у 2018 році. З того часу активісти по всьому світі провели більше 1000 бренд-аудитів, щоб закликати компанії-забруднювачі в першу чергу перестати виготовляти стільки непотрібного одноразового пластику.

У 2020 проєкт розширюється, набирає обертів у різних українських містах та обіцяє ще більше аудитів, зібраних даних та вражаючих історій, якими можна поділитись. Акцію організовує громадська спілка Zero Waste Alliance Ukraine та ГО О.ЗЕРО з партнерами з кількох міст.

Ви можете провести власний бренд-аудит або долучитись до події, яка буде відбуватися у вашому місті. Локації для проведення бренд-аудиту можуть бути різними: узбережжя, парк, вершина гори, школа, офіс та навіть ваша домівка

У Луцьку цю акцію організовує Катерина Демидюк, детальнішу інформацію можна отримати написавши на її сторінку у фейсбуці.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter