Лучан запрошуть на безкоштовний перегляд кіноопери «Шербурзькі парасольки»

30 Травня 2019

У п'ятницю, 31 травня, о 19:00 у приміщенні Молодіжного центру Волині (вул. Градний Узвіз, 5) лучани зможуть переглянути культову кінокартину Жака Демі «Шербурзькі парасольки».

Подія відбудеться в рамках фестивалю «Французька весна в Україні». Фестиваль відбувається завдяки Французькому Інституту в Україні та за підтримки дистриб’юторської компанії «Arthouse Traffic». Організатори заходу у Луцьку – ініціатива «Lutsk night cinema».

«Шарман Легран і музика французького кіно» – це ціла програма, яка присвячена композитору Мішелю Леграну, який помер у січні цього року. Українським глядачам він відомий за мелодіями саме з «Шербурзьких парасольок», які ми і плануємо показати нашим глядачам», – діляться думками організатори заходу.

Варто зазначити, що показ фільму відбудеться мовою оригіналу (французькою) з українськими субтитрами. Кінопоказ в рамках даного фестивалю у Волинській області проводить тільки команда «Lutsk night cinema». Вхід вільний.

На заході всі охочі матимуть можливість посмакувати чаєм та кавою зі смачним печивом. За це можна буде віддячити словесною подякою організаторам чи підтримкою проекту благодійним внеском до банки-збиранки.

Наступний кінопоказ запланований на 7 червня. Дізнатися більше інформації можна на сторінках проекту «Lutsk night cinema» у Фейсбуці та Інстаграмі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter