Лучан запрошують послухати «Вірші на розлив»

22 Липня 2020

В рамках дофестивальних заходів «Фронтери», яка реалізовується цьогоріч за підтримки Українського культурного фонду, відбудуться творчі читання двох поетів – Олександра Шуміліна та Олександра Ірванця.

Лучан та гостей міста запрошують у неділю, 26 липня, до пабу «Lucky Bull» (вул. Винниченка, 51). Початок – о 19:00.

Двоє друзів-поетів, двоє Олександрів, приїдуть до Луцька, аби провести римовано-розливну бесіду.

Олександр Ірванець – співзасновник літугрупування «БуБаБу», іронічний голос сучукрліту, класик з дошкульними жартами і відточеним пером, автор двох десятків книг, перекладач і лавреат численних всеукраїнських і міжнародних літературних премій.

Поруч із ним – Олександр Шумілін із презентацією своєї першої збірки «Просте складне». Автор народився у Луцьку, однак згодом перебрався до Києва. Має педагогічну і філософську освіту. Працює журналістом і редактором в «Українській правді». Почав писати вірші студентом, близько 15 років тому. За цей час публікувався в різних альманахах, брав участь у десятках читань і фестивалях. Тричі був лауреатом премії «Смолоскип». У 2018 переміг у конкурсі «Гранослов», в результаті чого вийшла перша збірка віршів.

«Поезію Олександра Шуміліна можна порівняти з пульсом, тобто, вона чуттєва до настрою і руху. Навіть там, де йдеться про очевидні речі, вона не поверхнева. Поет не боїться бути наївним – у тому значенні, що не розучується дивитися на світ дитинними очима. І водночас проявляє себе немилосердним філософом, осягнення якого – над світом і буттям», – йдеться в анотації до першої книжки поета.

В програмі заходу – поетичні читання, приємна розмова та багато гумору й сміху.

Вхід на подію вільний, однак із обов’язковим попереднім бронюванням столика за телефоном: 050 294 09 42. Організатори просять пам’ятати про заходи безпеки.

Довідково:

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter