Лучан дивуватиме артистичним шоу трубач зі Штатів

12 Грудня 2018

Під час міжнародного джазового фестивалю «Jazz bez» у Луцьку глядачів дивуватиме артистичним шоу трубач зі Сполучених Штатів.

Гурт Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack можна буде почути у неділю, 16 грудня, з 19:00, у Волинському обласному театрі ляльок.

Відомий нью-йоркський квартет Арка Овруцького (Ark Ovrutski) виступить з зірковим трубачем Бенні Бенаком III. Це буде справжнє артистичне шоу, помножене на складну та водночас близьку за сприйняттям джазову музику, а також персональну харизму трубача.

Лідер квартету Арк Овруцький – відомий український контрабасист, композитор і бенд-лідер, який нині проживає в Нью-Йорку.

Уродженець Пітсбурга Бенні Бенак III швидко закріпився серед лідерів джазової сцени Нью-Йорка. Відзначений у «Нью-Йорк Таймс» як віртуозний трубач, окремі компліменти отримав від критиків і як співак, що вміє зачаровувати публіку в дусі класиків жанру, таких як Сінатра чи Мел Торм, перебуваючи під вагомим впливом легендарного Луї Армстронґа.

Засновники фестивалю: Польський інститут права та Дзиґа
Організатори фестивалю у Луцьку: ГО «Принцип», Луцький джаз-клуб
Фестиваль відбудеться за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Music Norway, компанії Kromberg & Schubert.

Квитки на Jazz Bez у Луцьку можна придбати на сайті kasa.in.ua за посиланнями:

на 14 грудня
на 15 грудня
на 16 грудня

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter